Strona głównaRegulamin
Kontakt
napisz do nas

tel. +48 575
631 660
Nasz sklep
ul. Mickiewicza 46, 39-300 MIELEC

Regulamin


Regulamin sklepu internetowego

Sklep internetowy  Numis-art, dostępny pod adresem www.numisart.pl , prowadzony jest przez firmę Numis-art Hynowski s.c. Siedziba firmy znajduje się w Mielcu 39-300, przy ul. Mickiewicza 46. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 8172190108 Regon: 381318557

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy Numis-art prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.numisart.pl. .

2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie Numis-art są fabrycznie nowe (nie dotyczy artykułów kolekcjonerskich/numizmatyki), wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych  są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę VAT (na życzenie Klienta)

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej i firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

6. Możliwe są następujące formy płatności: przelew bankowyi płatności online.

o Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.

7. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, Numis-art zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności lub wysyłki.

Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni lub kurierem w ciągu 1-2 dni. Sklep Numis-art nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polską/Firmy kurierskiej z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

8. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru z opisem.

9. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni. Wówczas jest zobowiązany do poinformowania nas o tym fakcie i odesłania towaru przed upływem 14 dni wraz z formularzem zwrotu i paragonem/fakturą. Odesłanie towaru przesyłką rejestrowaną na koszt Klienta.

10. Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

11. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

12. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością.

13. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie Numis-art. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Użytkownik Allegro
100.00% Pozytywnych komentarzy
Typ
Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie
Polecam
6
21
132
Nie polecam
0
0
0
Zgodność z opisem
Obsługa kupującego
Koszt wysyłki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.